Optional End Month Year Range (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Year
gl: Ano

en: Custom
gl: Personalizado

en: Plain
gl: Simple

en: About
gl: Información
