Optional End Month Year Range (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Year
hi: वर्ष

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Plain
hi: सादा

en: About
hi: के बारे में

en: Boolean value
hi: बूलियन मान

en: This value should not be null.
hi: यह मान रिक्त नहीं होना चाहिए।
