Optional End Month Year Range (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Year
ar: السنة

en: Custom
ar: مخصص

en: Plain
ar: عادي

en: About
ar: حول

en: Month/Day/Year
ar: شهر/يوم/سنة

en: Day/Month/Year
ar: يوم/شهر/سنة

en: Year/Month/Day
ar: سنة/شهر/يوم
