Optional End Month Year Range (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Year
lt: Metai

en: Custom
lt: Savitas

en: Plain
lt: Paprastas

en: About
lt: Apie

en: Boolean value
lt: Boolean reikšmė
