Optional End Month Year Range (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Year
sv: År

en: Custom
sv: Anpassad

en: Plain
sv: Enkel

en: About
sv: Om

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Boolean value
sv: Booleskt värde

en: Date part order
sv: Ordningsdel för datum

en: Month/Day/Year
sv: månad/dag/år

en: Day/Month/Year
sv: dag/månad/år

en: Year/Month/Day
sv: år/månad/dag

en: This value should not be null.
sv: Detta värde skall inte vara innehållslöst.
