Optional End Month Year Range (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Year
be: Год

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Plain
be: Звычайны

en: About
be: Аб

en: Field types
be: Тыпы палёў
