Optional End Month Year Range (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Year
cs: Rok

en: Custom
cs: Vlastní

en: Plain
cs: Obyčejný

en: About
cs: Popis

en: Field types
cs: Typy polí

en: Boolean value
cs: Logická hodnota

en: Month/Day/Year
cs: Měsíc/Den/Rok

en: Day/Month/Year
cs: Den/Měsíc/Rok

en: Year/Month/Day
cs: Rok/Měsíc/Den

en: This value should not be null.
cs: Tato hodnota nesmí být "null".
