Optional End Month Year Range (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Year
eu: Urtea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Boolean value
eu: Booleano balioa

en: Month/Day/Year
eu: Hilabetea/Eguna/Urtea

en: Day/Month/Year
eu: Eguna/Hilabetea/Urtea

en: Year/Month/Day
eu: Urtea/Hilabetea/Eguna
