Optional End Month Year Range (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Year
fa: سال

en: Custom
fa: سفارشی

en: Plain
fa: ساده

en: About
fa: درباره
