Optional End Month Year Range (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Default
hr: Zadano

en: Year
hr: Godina

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Plain
hr: Obični

en: About
hr: Opis
