Optional End Month Year Range (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Year
oc: Annada

en: Custom
oc: Personalizat

en: Plain
oc: Brut

en: About
oc: A prepaus
