Optional End Month Year Range (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Year
pl: Rok

en: Custom
pl: Własne

en: Plain
pl: Zwykłe

en: About
pl: O stronie

en: Field types
pl: Typy pól

en: Boolean value
pl: Wartość logiczna

en: Date part order
pl: Kolejność elementów daty

en: Month/Day/Year
pl: Miesiąc/Dzień/Rok

en: Day/Month/Year
pl: Dzień/Miesiąc/Rok

en: Year/Month/Day
pl: Rok/Miesiąc/Dzień

en: This value should not be null.
pl: Ta wartość nie powinna być zerowa.

en: Create and store date ranges.
pl: Tworzenie i zapisywania dat końcowych.
