Optional End Month Year Range (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Year
sk: Rok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: About
sk: Informácie o

en: Field types
sk: Typy polí

en: Boolean value
sk: Logická hodnota
