Optional End Month Year Range (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Year
he: שנה

en: Custom
he: מותאם

en: Plain
he: פשוט

en: About
he: אודות

en: Boolean value
he: ערך בוליאני
