Optional End Month Year Range (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Default
ta: இயல்பான

en: Year
ta: வருடம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி

en: Month/Day/Year
ta: மாதம்/நாள்/ஆண்டு

en: Day/Month/Year
ta: நாள்/மாதம்/ஆண்டு

en: Year/Month/Day
ta: ஆண்டு/மாதம்/நாள்
