Options Config (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
