Options Config (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Select list
cs: Seznam

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Text value
cs: Textová hodnota

en: Plugin ID
cs: ID pluginu

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
