Options Config (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: ID
eo: Identigilo

en: Select list
eo: Selekta listo

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -
