Options Config (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: ID
eu: IDa

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -

en: Text value
eu: Testu balioa
