Options Config (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Weight for @title
lv: Svars @title
