Options Config (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी
