Options Config (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Select list
nn: Listevalg

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
