Options Config (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
