Options Config (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
