Options Config (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Add
uk: Додати

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Select list
uk: Список вибору

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Text value
uk: Текстове значення

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
