Options Table (2.1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Fields
sk: Polia

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Enable @title menu link
sk: Povoliť odkaz menu @title

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
