Options Table (2.1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Fields
el: Πεδία

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Enable @title menu link
el: Ενεργοποιήστε το σύνδεσμο του μενού @title

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
