Options Table (2.1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Fields
fr: Champs

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Enable @title menu link
fr: Activer le lien de menu @title

en: @name field is required.
fr: Le champ @name est requis.
