Options Table (2.2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Fields
ar: الحقول

en: N/A
ar: غير موجود

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Enable @title menu link
ar: تفعيل رابط القائمة @title
