Options Table (2.2.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Fields
it: Campi

en: N/A
it: N/D

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: Enable @title menu link
it: Attiva la voce del menu @title

en: @name field is required.
it: Il campo @name è obbligatorio.
