Options Table (2.2.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Fields
lv: Lauki

en: N/A
lv: N/P

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Enable @title menu link
lv: Iēspējot @title izvēlnes saiti

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
