Options Table (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Fields
oc: Camps

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Enable @title menu link
oc: Activar lo ligam de menú @title
