Options Table (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Menu link
vi: Liên kết trên trình đơn

en: Fields
vi: Các trường

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title

en: Enable @title menu link
vi: Sửa liên kết @title
