Options Table (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Fields
cs: Pole

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Enable @title menu link
cs: Povolit položku @title v menu

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
