Options Table (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Fields
nl: Velden

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Enable @title menu link
nl: Menulink @title inschakelen

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.
