Options Table (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Fields
he: שדות

en: N/A
he: -ללא-

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
