Options Table (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Enable @title menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་@title་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ
