Options Table (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Menu link
de: Menü-Link

en: Fields
de: Felder

en: N/A
de: n. v.

en: Draggable Table
de: Tabelle mit verschiebbaren Zeilen

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: Enable @title menu link
de: @title Menüpunkt aktivieren

en: @name field is required.
de: Das Feld @name ist erforderlich.
