Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Send
ka: გაგზავნა
