Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Phone
nn: Telefon

en: City
nn: By

en: Send message
nn: Send melding
