Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir
