Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email address
sv: E-postadress

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Phone
sv: Telefon

en: State
sv: Läge

en: Send
sv: Skicka

en: Members
sv: Medlemmar

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: City
sv: Stad

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Gender
sv: Kön

en: Male
sv: Man

en: Female
sv: Kvinna

en: Welcome message
sv: Välkomstmeddelande

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Send message
sv: Skicka meddelande

en: Send a message
sv: Skicka ett meddelande

en: API username
sv: API användarnamn

en: API password
sv: API lösenord

en: Carrier
sv: Bud

en: Credentials
sv: Referenser

en: Subscription type
sv: Typ av prenumeration

en: Address 2
sv: Adress 2

en: Address 1
sv: Adress 1
