Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: ID
th: ไอดี

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: State
th: รัฐ

en: Send
th: ส่ง

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: City
th: จังหวัด

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Send message
th: ส่งข้อความ
