Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیغام

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: ID
fa: شناسه

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Phone
fa: تلفن

en: State
fa: وضعیت

en: Send
fa: ارسال

en: Members
fa: اعضا

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Gender
fa: جنسیت

en: Interests
fa: علاقه‌مندی‌ها

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Send message
fa: ارسال پیغام

en: Send a message
fa: ارسال یک پیغام

en: API username
fa: نام کاربری API

en: API password
fa: گذرواژه API

en: Address 2
fa: آدرس ۲

en: Address 1
fa: آدرس ۱
