Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Send
ku: بینێره‌

en: Send message
ku: ناردنی پەیام
