Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном
