Opt It (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Send
ug: يوللاش
