Orange E-commerce Profile (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (190 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: view
az: görünüş

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Use count
az: Hesabdan istifadə edin

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Archive
az: Arxiv

en: Icon
az: İconka

en: Filename
az: Fayl adı

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Layout
az: Şablon

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: Attachment
az: Qoşma

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Files
az: Fayllar

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Logo
az: loqo

en: Site
az: Sayt

en: Off
az: Söndürülüb

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Last access
az: Son icazə

en: Severity
az: Ciddilik

en: Watchdog
az: Gözətçi

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Widget
az: Vidcet

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Table
az: Cədvəl

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Color
az: Rəng

en: Role
az: Rollar

en: User login
az: Loqin

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Button
az: Düymə

en: Anonymous
az: Anonim

en: Tools
az: Alətlər

en: Recent comments
az: Son şərhlər

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: English
az: İngilis

en: Messages
az: Mesajlar

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Member for
az: üçün üzv

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Languages
az: Dillər

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Query
az: Sorğu

en: Alignment
az: Nizamlama

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: People
az: İnsan

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Author Name
az: Müəllif Adı

en: Glossary
az: Lüğət

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Standard
az: Standart

en: Relationship
az: Əlaqə

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Published comments
az: Nəşr edilmiş şərhlər

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Tabs
az: Tablar

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: Permission
az: İcazə

en: Grid
az: Cədvəl

en: Global
az: Qlobal

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: No comments available.
az: Şərh yoxdur.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
az: İstifadəçi səhifəyə sonuncu dəfə baxdıqdan sonra bu müddət ərzində onlayn sayılır.

en: Offset
az: Ofset

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Publish content
az: Məzmunu dərc edin

en: Unpublish comment
az: Şərhi dərcdən çıxarın

en: Newest first
az: Ən yeni əvvəldə

en: Block type
az: Blok növü

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Not applicable
az: Tətbiq edilmir

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Permanent
az: Daimi

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.

en: Frontpage
az: Ön səhifə

en: Delete comment
az: Şərhi silin

en: MIME type
az: MIME növü

en: Posted in
az: Daxil edilib

en: Upload date
az: Yükləmə tarixi

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Publish comment
az: Şərhi dərc edin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Compact
az: Kompakt

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Who's new
az: Kim yenidir

en: Personal contact form
az: Şəxsi əlaqə forması

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Who's online
az: Kim onlayndır

en: Apply filters
az: Filtrləri tətbiq edin

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Author name
az: Müəllif adı

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Delete content
az: Məzmunu silin

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Monthly archive
az: Aylıq arxiv

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Full comment
az: Tam şərh

en: Save comment
az: Şərhi yadda saxla

en: Unapproved comments
az: Təsdiqlənməmiş şərhlər

en: The text to be used for this link in the menu.
az: Menyuda bu keçid üçün istifadə ediləcək mətn.

en: Full content
az: Tam məzmun
