Orange E-commerce Profile (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (302 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Email notification
lt: El. pašto įspėjimai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Categories
lt: Kategorijos

en: view
lt: peržiūrėti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Archive
lt: Archyvas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Component
lt: Komponentas

en: Total
lt: Iš viso

en: Components
lt: Komponentai

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Logo
lt: Logotipas

en: Off
lt: Išjungta

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Normal
lt: Normalus

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Price
lt: Kaina

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Store
lt: Parduotuvė

en: General
lt: Bendras

en: Table
lt: Lentelė

en: Start
lt: Pradžia

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Color
lt: Spalva

en: Role
lt: Rolė

en: User login
lt: Nariams

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Users
lt: Nariai

en: Button
lt: Mygtukas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: English
lt: Anglų

en: Messages
lt: Žinutės

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Member for
lt: Narys jau

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Languages
lt: Kalbos

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Query
lt: Užklausa

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Days
lt: Dienos

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Order history
lt: Užsakymų istorija

en: Product
lt: Prekė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Products
lt: Prekės

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Translations
lt: Vertimai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Published comments
lt: Publikuoti komentarai

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Webform
lt: Web forma

en: Next Page >
lt: Kitas puslapis >

en: < Previous Page
lt: < Buvęs puslapis

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Used in
lt: Naudojama

en: Permission
lt: Leidimai

en: Grid
lt: Tinklelis

en: < Previous
lt: < Buvęs puslapis

en: Global
lt: Globalus

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Administrator
lt: Administratorius

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: Order #
lt: Užsakymas #

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: Shipments
lt: Siuntiniai

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Rating
lt: Reitingas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Cart block
lt: Krepšelio blokas

en: Customer information
lt: Kliento informacija

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Admin
lt: Adminas

en: IP address
lt: IP adresas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: No products available.
lt: Nėra prekių.

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Order total
lt: Viso mokėti

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Publish comment
lt: Publikuoti komentarą

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Yes/No
lt: Taip/Ne

en: Total price
lt: Viso kaina

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: Apply filters
lt: Pritaikyti filtrus

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: No orders available.
lt: Užsakymų nėra .

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Save comment
lt: Išsaugoti komentarą

en: Unapproved comments
lt: Nepatvirtinti komentarai

en: The text to be used for this link in the menu.
lt: Šios nuorodos tekstas naudojamas meniu.

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: No front page content has been created yet.
lt: Dar nebuvo sukurtas turinys pirmam puslapiui.

en: Unpublish content
lt: Nebeskelbti turinio

en: Make content sticky
lt: Prikabinti puslapio viršuje

en: Make content unsticky
lt: Atkabinti turinį nuo viršaus

en: Promote content to front page
lt: Iškelti turinį į pirmą puslapį

en: Remove content from front page
lt: Pašalinti turinį iš pirmo puslapio

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lt: [site:name] administratorius jums sukūrė paskyrą

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: No media available.
lt: Nėra galimos media.

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Unit price
lt: Vieneto kaina

en: Order number
lt: Užsakymo numeris

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Shown when hovering over the menu link.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus pelės žymekliu ant meniu nuorodos.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Tracking code
lt: Sekimo kodas

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: You have not placed any orders with us yet.
lt: Jūs dar nesate pateikę jokių užsakymų pas mus.

en: Wide
lt: Platus

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Stores
lt: Parduotuvės

en: variation
lt: variantą

en: variations
lt: variantus

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: Custom block library
lt: Saviti blokai

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: Block the selected user(s)
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: Cancel the selected user account(s)
lt: Atšaukti pažymėto nario paskyrą(-as)

en: Unblock the selected user(s)
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros panaikinimas [user:display-name] - [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lt: Prisijungimo informacijos keitimas [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (laukiama administratoriaus patvirtinimo)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (patvirtinta)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (užblokuota)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (panaikinta)

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: Narrow
lt: Siauras

en: There are no custom blocks available.
lt: Nėra savitų blokų.

en: Welcome to [site:name]
lt: Sveiki čia [site:name]

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi

en: There are currently @total users online.
lt: Šiuo metu svetainėje @total narių.

en: There are currently 0 users online.
lt: Šiuo metu svetainėje 0 narių.

en: Delete media
lt: Pašalinti mediją

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

en: Back to form
lt: Atgal į formą

en: Is draft
lt: Ar juodraštis

en: Yes: Yes
    No: No
lt: Taip:Taip
    Ne: Ne

en: Save media
lt: Išsaugoti mediją

en: Publish media
lt: Publikuoti medija

en: Unpublish media
lt: Nebepublikuoti medijos

en: New submission added to [webform:title].
lt: Rezultatai išsaugoti [webform:title].

en: Delete submission
lt: Pašalinti pateikimą

en: Home: Home
    Office: Office
    Cell: Cell
lt: Namų: Namų
    Darbo: Darbo
    Mobilus: Mobilus

en: This form has not yet been opened to submissions.
lt: Šios formos dar negalima pateikti.

en: Star/Flag submission
lt: Pažymėti pateikimą

en: Unstar/unflag submission
lt: Atžymėti pateikimą

en: Name (A-Z)
lt: Pavadinimas (A-Z)

en: Name (Z-A)
lt: Pavadinimas (Z-A)

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
lt: Jūs jau pateikėte šią formą. <a href="#">Peržiūrėkite savo pateikimą</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
lt: Jūs jau pateikėte šią formą. <a href="#">Peržiūrėkite savo pateikimus</a>.

en: Lock submission
lt: Užrakinti pateikimą

en: Unlock submission
lt: Atrakinti pateikimą

en: Tax number
lt: Mokesčių mokėtojo kodas
