Orange E-commerce Profile (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (315 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Email notification
sk: E-mailová notifikácia

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: Quantity
sk: Množstvo

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Categories
sk: Kategórie

en: view
sk: zobraziť

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Icon
sk: Ikona

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Component
sk: Komponent

en: Total
sk: Celkom

en: Components
sk: Komponenty

en: Attachment
sk: Príloha

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Gallery
sk: Galéria

en: Normal
sk: Normálny

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Price
sk: Cena

en: Customer
sk: Zákazník

en: Amount
sk: Množstvo

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Payment
sk: Platba

en: Store
sk: Obchod

en: General
sk: Všeobecné

en: Table
sk: Tabuľka

en: Start
sk: Štart

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Color
sk: Farba

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Users
sk: Používatelia

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Tools
sk: Nástroje

en: Tab
sk: Karta

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: English
sk: Angličtina

en: Messages
sk: Správy

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Member for
sk: Členom už

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Languages
sk: Jazyky

en: Activity
sk: Aktivita

en: Query
sk: Dotaz

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Days
sk: Dni

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Cart
sk: Košík

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Order history
sk: História objednávok

en: Product
sk: Produkt

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Products
sk: Produkty

en: Orders
sk: Objednávky

en: Relationship
sk: Vzťah

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Translations
sk: Preklady

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Published comments
sk: Zverejnené komentáre

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Review
sk: Prehľad

en: Tabs
sk: Záložky

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Webform
sk: Webformulár

en: Next Page >
sk: nasledujúca stránka >

en: < Previous Page
sk: < predchádzajúca stránka

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Used in
sk: Použité v

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Grid
sk: Mriežka

en: Global
sk: Globálny

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Menu link title
sk: Názov odkazu v menu

en: Profiles
sk: Profily

en: Administrator
sk: Administrátor

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: Order #
sk: Objednávka č.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: Offset
sk: Ofset

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Extract
sk: Extrahovať

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah

en: Unpublish comment
sk: Nezverejnený komentár

en: More Like This
sk: Viac ako toto

en: Blog Listing
sk: Blogový výpis

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Shipments
sk: Zásielky

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Order status
sk: Stav objednávky

en: Cart block
sk: Blok košíka

en: Customer information
sk: Informácie o zákazníkovi

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Admin
sk: Administrátor

en: IP address
sk: IP adresa

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: No products available.
sk: Žiadne produkty nie sú k dispozícii.

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Delete comment
sk: Odstrániť komentár

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Posted in
sk: Poslané do

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Order total
sk: Objednávka celkom

en: Primary
sk: Primárny

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Publish comment
sk: Zverejniť komentár

en: Yes/No
sk: Áno/Nie

en: Total price
sk: Celková cena

en: Webform submission
sk: Odoslanie webformulára

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Who's new
sk: Kto je nový

en: Billing
sk: Fakturácia

en: Personal contact form
sk: Osobný kontaktný formulár

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Who's online
sk: Kto je online

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Remote ID
sk: Vzdialené ID

en: Author name
sk: Meno autora

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: No orders available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne objednávky.

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: Save comment
sk: Uložiť komentár

en: Unapproved comments
sk: Neschválené komentáre

en: The text to be used for this link in the menu.
sk: Text, ktorý bude použitý pre tento odkaz v menu.

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: No front page content has been created yet.
sk: Obsah titulnej stránky zatiaľ nebol vytvorený.

en: Unpublish content
sk: Zrušiť zverejnenie obsahu

en: Make content sticky
sk: Prilepiť obsah

en: Make content unsticky
sk: Zrušiť prilepenie obsahu

en: Promote content to front page
sk: Propagovať obsah na hlavnej stránke

en: Remove content from front page
sk: Odstrániť obsah z hlavnej stránky

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Time zones
sk: Časové pásma

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sk: Správca vám vytvoril účet na [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: No media available.
sk: Žiadne médiá nie sú k dispozícii.

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Unit price
sk: Jednotková cena

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: Modal
sk: Modálny

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: Shown when hovering over the menu link.
sk: Zobrazí sa pri nájazde myšou nad odkaz v menu.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Delete order
sk: Odstrániť objednávku

en: Tracking code
sk: Kód na sledovanie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Not specified
sk: Neurčené

en: You have not placed any orders with us yet.
sk: Zatiaľ ste u nás nevytvorili žiadnu objednávku.

en: Wide
sk: Široký

en: No stores available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne obchody.

en: Stores
sk: Obchody

en: variation
sk: variácia

en: variations
sk: variácie

en: Order items
sk: Položky objednávky

en: With selection
sk: S výberom

en: Custom block library
sk: Vlastné bloky

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i

en: Block the selected user(s)
sk: Zablokovať vybraných používateľov

en: Cancel the selected user account(s)
sk: Zrušiť vybraných používateľov

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sk: Žiadosť o zrušenie účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sk: Zmena prihlasovacích údajov pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (čaká sa na schválenie administrátorom)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet schválený)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zablokovaný)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zrušený)

en: Find and manage custom blocks.
sk: Nájsť a spravovať vlastné bloky.

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: Narrow
sk: Úzky

en: There are no custom blocks available.
sk: Žiadne vlastné bloky nie sú dostupné.

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: Media name
sk: Názov média

en: Delete selected profile
sk: Odstrániť vybraný profil

en: Publish selected profile
sk: Zverejniť vybraný profil

en: Unpublish selected profile
sk: Skryť vybraný profil

en: Manage your orders.
sk: Spravovať objednávky.

en: Product variation
sk: Variácia produktu

en: Publish product
sk: Zverejniť produkt

en: Unpublish product
sk: Skryť produkt

en: Carts
sk: Košíky

en: User orders
sk: Objednávky používateľa

en: Display a list of placed orders for a user.
sk: Zobraziť zoznam zadaných objednávok pre používateľa.

en: Cart form
sk: Formulár košíka

en: Delete product
sk: Odstrániť produkt

en: Delete store
sk: Odstrániť obchod

en: Checkout progress
sk: Priebeh pokladnice

en: order item
sk: položka objednávky

en: order items
sk: položky objednávky

en: Add to Cart Form
sk: Formulár Pridať do košíka

en: order_items: Order Item
sk: order_items: Položka objednávky

en: Checkout Order Summary
sk: Zhrnutie objednávky

en: Display a set of order items in a table.
sk: Zobraziť položky objednávky v tabuľke.

en: Order logs
sk: Záznamy objednávok

en: No log entries.
sk: Žiadne záznamy logu.

en: Find and manage comments.
sk: Nájsť a spravovať komentáre.

en: There are no order items yet.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne položky objednávky.

en: There are no shipments yet.
sk: Zatiaľ nie sú žiadne zásielky.

en: Tax number
sk: IČ DPH

en: Order placed
sk: Objednávka zadaná
